passion on angels
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

passion on angels

Добре дошли в света на магията!
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Разледеното езеро

Go down 
АвторСъобщение
Нежна_Страст
Admin
Нежна_Страст


Брой мнения : 148
Age : 30
Registration date : 11.11.2007

Разледеното езеро Empty
ПисанеЗаглавие: Разледеното езеро   Разледеното езеро Icon_minitimeВто Ное 20, 2007 5:46 pm

През пролетта,лятото и есента езерото беше разледено.Водите му бяха огледални и гладки като стъкло.В себе си то криеше много тайни и един красив непознат за никой,освен за основателките,свят.Учениците често идваха тук да си почиват,дори си играеха с гигантската сепия,която беше дружелюбна и приспособима към хората.
Върнете се в началото Go down
Нежна_Страст
Admin
Нежна_Страст


Брой мнения : 148
Age : 30
Registration date : 11.11.2007

Разледеното езеро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разледеното езеро   Разледеното езеро Icon_minitimeНед Дек 02, 2007 4:40 am

Изи излезе на двора и се отправи към езерото.На вън бше пусто.Седна на брега на езеротоИзвади от мантията си камъчета,сложи ги в скута си и започна даги хвърля в езерото.Сепията излезе и започна да хваша камъчетата,които Изабел хвърляше във водата.Момичето се ядоса,взе един по-голям камък и с все сила го хвърли по сепията.Удари я по главата.Животното веднага избяга навътре във водата.МакГуайър продължи дамятакамъчета във водата.Иведнъж до нея седна ммомиче.То беше с черна коса,сини очи и бяла кожа.
-Здравей,Робъртс!-ухили се злорадо Изабел.
Другото момиче я изгледа изпитателно.По лицетой се появи недоумение.
-От къде знаеш името ми?-попита Ребека-Коя си ти?
-Аз съм господарката на сестра ти-ухили си Изабел-Пък и съм директорка.
-Какво?-озъби се Беки.
Изи само поклати глада и пак се загледа във водата.
-Не ми каза името си,Черна Лейди.-този път се ухили Беки.
Изи погледна момичето право в очите.
-МакГуайър,Изабел МакГуайър.
Изабел поаде ръка на момичето,което се учуди,но също протегна ръката си.Тогава Ребека...
Върнете се в началото Go down
 
Разледеното езеро
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
passion on angels :: Други местенца :: Огледалното езеро-
Идете на: